سرویس خواب گلدن

گلدن یکی از پر فروش ترین سرویس خواب های موجود در وب سایت است که به دلیل شکل ساده و شیک آن و همچنین طرح های حکاکی شده زیبایی که به شکل گل در قسمت های مختلف آن بکار رفته بسیار شکیل است. این سرویس خواب دارای دو پا تختی، یک ست آینه و دراور و صندلی و همچنین یک تخت دو نفره است.

ابعاد تخت این مدل 160 در 200 سانتی است و تاج تخت به شکلی طراحی شده که میتوان با استفاده از وسایل زینتی آن را تزیین کرد. سرویس خواب گلدن بصورت ترکیبی از روکش مات و های گلس ساخته شده (قسمت های مشکی رنگ های گلس می باشند که براق تر از دیگر قسمت ها هستند) و زیبایی این محصول را دوچندان کرده.

طرح گل های CNC شده برروی تاج تخت و درب های دراور با مقداری تفاوت انجام شده است. این موضوع ضمن جلوگیری از تکرار طرح باعث هماهنگی بیشتر بین قسمت های مختلف این سرویس شده است.

سرویس خواب گلدن را میتوانید هم از جنس ام دی اف و یا ملامینه با روکش ضد خش سفارش دهید و ارسال آن به سراسر کشور قابل انجام است. ضمنا هزینه ارسال رایگان بوده و مبلغ پرداختی توسط مشتری تنها مبلغ خود کالا می باشد.

توضیحات و سوالات متداول در مورد سرویس خواب گلدن

 
جنس سرویس خواب گلدن از چیست؟
جنس سرویس خواب از ملامینه است.
آیا امکان تولید با جنس دیگری (مثلا تمام MDF) وجود دارد؟
بله , اختلاف قیمت جنس MDF و ملامینه 300.000 تومان است.
ابعاد تخت  این سرویس خواب چند سانتیمتر است؟
اندازه ی استاندارد تخت این سرویس خواب 160*200 سانتیمتر است.
آیا ابعاد سرویس خواب گلدن قابل تغییر و سفارشی سازی است؟
بله، فقط تخت خواب این سرویس امکان تغییر اندازه دارد و به اندازه ی  180*200 و 140*200 و 120*200 قابل تغییر است.
آیا تغییر سایز تخت خواب مستلزم پرداخت هزینه است ؟
بله، با تغییر اندازه ی تخت خواب ، 300.000 تومان به قیمت سرویس خواب اضافه می شود.
آیا می توان تخت یا کمد را به صورت جداگانه خریداری کرد؟
بله , تمام قطعات جداگانه قابل خریداری است
 
آیا ممکن است تخت خواب این سرویس خواب به تخت خواب جک دار تبدیل شود  ؟
بله، درصورت دلخواه می توان تخت خواب را جک دار سفارش داد که دو مدل در بازار موجود است به قیمتهای 350.000  و 480.000 تومان که به قیمت سرویس خواب اضافه می شود.
 
آیا تعداد کشوها و طبقات سرویس خواب گلدن قابل تغییر و سفارشی سازی است؟
بله، حداکثر چهار کشو می توان به قسمت زیرین تخت خواب اضافه کرد و به ازای هر کشو مبلغ 65000 تومان به قیمت کل افزوده می شود، ولی طبقات سرویس خواب قابل تغییر نیستند.
آیا رنگبندی سرویس خواب ژیکان قابل تغییر است؟
بله ، رنگ این سرویس خواب به هر رنگ دلخواه شما قابل تولید می باشد.
 
آیا تغییر رنگبندی سرویس خواب گلدن مستلزم پرداخت هزینه است ؟
بله، بستگی به رنگ و نوع روکش دارد.
آیا این محصول برای استفاده نیاز به نصاب دارد؟
خیر، تمام  قطعات سرویس خواب به غیر از تخت مونتاژ شده اند. تخت خواب هم با توجه به پیچ هایی که دارد به راحتی توسط مشتری بسته می شود.
آیا امکان خرید تشک و روتختی ست با سرویس خواب وجود دارد؟
بله، برای هماهنگی با شماره 021-26327696 تماس بگیرید.
آیا سرویس خواب گلدن ضمانت هم دارد؟
بله، دارای 12 ماه ضمانت و خدمات پس از فروش می باشد. این ضمانت شامل هرگونه ایراد و خرابی در اتصالات و یا قطعات مورد استفاده شده در سرویس خواب می شود. اما ضربه و شکستگی که در اثر عوامل خارجی ایجاد شده باشد جز گارانتی محسوب نمی شود.
 
آیا امکان بازدید حضوری برای این محصول وجود دارد ؟
خیر، شما می توانید از روی تصاویر محصول خود را انتخاب کرده و برای اطلاع از جزییات محصول قسمت توضیحات را مطالعه کنید و در نهایت خرید خود را ثبت کنید. ضمنا زوفا چوب متعهد می شود که محصول خریداری شده را دقیقا مانند عکسی که دیده اید به شما تحویل دهد.
 
آیا امکان ارسال این محصول به شهرستانها نیز وجود دارد؟
بله، این سرویس خواب به صورت بسته بندی به سراسر کشور ارسال می شود. ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال به عهده زوفا چوب می باشد و قیمت نهایی که در انتها باید توسط مشتری پرداخت شود مبلغی است که به عنوان قیمت محصول در همین صفحه ذکر شده است.

نوشتن نظر

توجه: در صورتیکه می خواهید پاسخ برای شما ایمیل یا پیامک شود لطفا در انتهای سوال، آدرس ایمیل یا شماره موبایل خود را وارد نمایید.
بد           خوب

سوال و جواب

نام شما:


سوال شما : توجه: در صورتیکه می خواهید پاسخ برای شما ایمیل یا پیامک شود لطفا در انتهای سوال، آدرس ایمیل یا شماره موبایل خود را وارد نمایید.