منو
Your Cart

سرویس خواب

سرویس خواب دو نفره یا سرویس خواب عروس از جمله محصولات زوفاچوب می باشد که با گارانتی شرکتی 18 ماهه در قیمت های ارزان و متوسط ارائه می شود. در این قسمت مدل های جدید سرویس خواب های اسپرت وجود دارند که حتی با وجود قیمت ارزان بسیاری از مدل ها امکان خرید اقساطی سرویس خواب ها فراهم شده است. امکان خرید سرویس خواب اقساطی برای تهران و شهرستان وجود دارد و ارسال کلیه سرویس خواب ها به سراسر کشور مانند شیراز، اصفهان، مشهد، تبریز، اهواز و استان سیستان و بلوچستان به صورت رایگان انجام می شود. قابل ذکر است که امکان خرید سرویس چوب به صورت نیم ست یعنی تخت دو نفره تک یا میز آرایش تک وجود دارد.

خرید سرویس خواب و تخت خواب

سرویس خواب مجموعه کاملی از یک عدد تخت خواب، میز آرایش (میز دراور و آینه یا میز توالت)، صندلی و پاتختی است. برای خرید سرویس خواب و تخت خواب باید اطلاعات کافی از جنس های موجود، سرویس خواب جدید در بازار و قیمت ها داشته باشید.
زوفا چوب یک سایت معتبر در زمینه فروش محصولات چوبی است که مجموعه متفاوتی از سرویس خواب های مدرن و روز را آماده فروش دارد.
اما قبل از مشاهده محصولات حتما این راهنما را مطالعه کنید در این راهنما ما برای شما از
قیمت های سرویس خواب، مدل های سرویس خواب، انواع سرویس خواب تا جنس های سرویس خواب و سرویس خواب ارزان و شیک صحبت کرده ایم.

انواع سرویس خواب موجود در زوفا چوب

سرویس خواب های زوفا چوب در انواع مختلف تولید و در بازار موجود هستند. شما می توانید در زوفا چوب انواع سرویس خواب زیر را مشاهده کنید
- سرویس خواب اسپرت و مدرن
- سرویس خواب سلطنتی
- سرویس خواب کلاسیک

سرویس خواب مدرن و سرویس خواب اسپرت

سرویس خواب مدرن دارای تنوع رنگی بسیار بالا است و در ساخت آن از ام دی اف و نئوپان استفاده می شود. باز و بسته کردن این نوع از سرویسهای خواب به دلیل اتصالات جدید و امروزی راحت تر است.
این نوع سرویس خواب به دلیل قیمت مناسب و سبک وزن بودن در بین دیگر سرویس های خواب مشتریان زیادی دارد.
در لیست زیر می توانید مجموعه زیادی از سرویس خوابهای جدید و مدرن زوفا چوب را مشاهده کنید.
مجموعه دیگر از سرویس خواب های مدرن، سرویس های اسپرت است که بیشتر جوانان و نوجوانان از آن استفاده می کنند.سوالات متداول درباره خرید سرویس خواب

⭐آیا فروش به صورت اقساط امکان پذیر است؟

بله، زوفاچوب امکان فروش اقساط بدون سود را برای همه مشتریان در سراسر کشور فراهم کرده است. برای اطلاع از این شرایط می توانید با شماره تلفن ۰۲۱۲۶۳۲۷۶۹۶ تماس حاصل فرمایید

⭐زوفاچوب تنها یک فروشگاه اینترنتی است؟

خیر، برای بسیاری از محصولاتی که نیاز به بازدید حضوری است زوفاچوب امکان بازدید را فراهم کرده است. در حال حاضر برای مبلمان و میز ناهارخوری امکان بازدید حضوری از نمونه های محصولات وجود دارد.

⭐آیا امکان فروش همکاری یا تعداد بالا وجود دارد؟

بله، زوفاچوب با بسیاری از فروشگاه های سراسر کشور همکاری داشته و خدمات ویژه ای برای نمایشگاه داران محترم سراسر کشور فراهم کرده است. در صورتیکه شما نیز صاحب نمایشگاه مبلمان هستید حتما با ما تماس بگیرید یا فرم مربوطه را در وبسایت پر کنید. مدل های متنوع و قیمت های بسیاری مناسبی برای نمایشگاه داران مبلمان فراهم کرده ایم که برای اطلاع از آنها می توانید با شماره تلفن ۰۲۱۲۶۳۲۷۶۹۶ تماس بگیرید.

 
نمایش 1 تا 24 از 28 (2 صفحه)