منو
Your Cart

میز ناهار خوری گرد

میز ناهار خوری گرد مناسب فضاهای کوچیک  است تا  بتوانید تعداد صندلی بیشتری دور میز بچینید. میز ناهار خوری راشل، ناهار خوری بافی و.. مدل های غذاخوری گرد ما  هستند که می توانید در لیست زیر مشاهده  و در صورت انتخاب خریداری کنید.

قیمت میز ناهار خوری گرد با میز های دیگر هیچ تفاوتی نداشته در یک رده قیمتی هستند.

Brand: زوفا چوب کد محصول: 446612
توضیحات و سوالات متداول در مورد میز ناهار خوری گرد نیوجرسی  جنس میز ناهار خوری گرد نیوجرسی از چیست؟تمامی مواد اولیه میز ناهار خوری گرد نیوجرسی از بهترین مواد اولیه بازار استفاده شده (چوب راش - صفحه رویه ام دی اف 25 با تراکم بالا - روکش چوب طبیعی راش ) آیا امکان تولید با جنس ..
14,810,000 تومان
Brand: زوفا چوب کد محصول: 446601
توضیحات و سوالات متداول در مورد میز ناهار خوری کم جا  جنس میز ناهار خوری کم جا از چیست؟تمامی مواد اولیه میز ناهار خوری کم جا از بهترین مواد اولیه بازار استفاده شده (چوب راش - صفحه رویه ام دی اف 25 با تراکم بالا - روکش چوب طبیعی راش ) آیا امکان تولید با جنس دیگری (مثلا ملامین..
13,010,000 تومان
Brand: زوفا چوب کد محصول: 442015
توضیحات و سوالات متداول در مورد میز ناهار خوری کرانه   جنس میز ناهار خوری کرانه از چیست؟پایه های میز و صندلی ها ترکیبی از  چوب راش و ممرز هستند و رویه میز از ام دی اف است . آیا امکان تولید با جنس دیگری (مثلا ملامینه) وجود دارد؟خیر , این میز ناهار خوری..
12,100,000 تومان
Brand: زوفا چوب کد محصول: 4242
توضیحات و سوالات متداول در مورد میز ناهار خوری مانی  جنس میز ناهار خوری مانی از چیست؟پایه های میز و صندلی ها ترکیبی از  چوب راش و ممرز هستند و رویه میز از ام دی اف است که با روکش سوپر راش برای زیبایی و استحکام بیشتر پرس شده استآیا امکان تولید با جنس دیگری (مثل..
8,980,000 تومان
Brand: زوفا چوب کد محصول: 4250
توضیحات و سوالات متداول در مورد میز ناهار خوری راشل  جنس میز ناهار خوری راشل از چیست؟پایه های میز و صندلی ها ترکیبی از  چوب راش و ممرز هستند و رویه میز از ام دی اف است که با روکش سوپر راش برای زیبایی و استحکام بیشتر پرس شده استآیا امکان تولید با جنس دیگری (مثل..
9,340,000 تومان
Brand: زوفا چوب کد محصول: 4243
توضیحات و سوالات متداول در مورد میز ناهار خوری بافی  جنس میز ناهار خوری بافی از چیست؟پایه های میز و صندلی ها ترکیبی از  چوب راش و ممرز هستند و رویه میز از ام دی اف است که با روکش سوپر راش برای زیبایی و استحکام بیشتر پرس شده است آیا امکان تولید با جنس دیگر..
8,980,000 تومان
Brand: زوفا چوب کد محصول: 4249
توضیحات و سوالات متداول در مورد میز ناهار خوری آرمین  جنس میز ناهار خوری آرمین از چیست؟پایه های میز و صندلی ها ترکیبی از  چوب راش و ممرز هستند و رویه میز از ام دی اف است که با روکش سوپر راش برای زیبایی و استحکام بیشتر پرس شده استآیا امکان تولید با جنس دیگری (م..
9,340,000 تومان
نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)